دوشنبه 1399/08/05 - 01:53 khozestan-admin
در ادامه رزمایش های مومنانه

مرحله دوم رزمایش بزرگ جهادی با احداث ۵۰ واحد مسکونی در شهرستان باغملک

فرمانده سپاه ناحیه باغملک از احداث و تعمیر ۵۰ واحد مسکونی در مرحله دوم رزمایش جهادی با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی خوزستان: سید اسلام موسوی با اشاره به اینکه هدف از این رزمایش ها علاوه بر کار فرهنگی، جهادی و محرومیت زدایی، بوجود آوردن فضای امید در بین مردم محروم و مستضعف است، بیان کرد: گروه های جهادی در قالب رزمایش که این حرکت بزرگ جهادی را از شهرستان باغملک شروع کرده اند، پیشنهاد داریم در سایر نقاط استان هم شروع به کار شود.

 

وی افزود: همچون جهادگران دفاع مقدس بر آن هستیم تا با یاری جهادگران جوان و مردم محرومیت را از سطح شهرستان کم کنیم و به سوی آبادانی حرکت کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه باغملک ادامه داد: در دوره جدید رزمایش ها شکل دیگری به خودگرفته و از حالت نظامی به شکل کمک های مومنانه و مواسات و همدلی در آمده، به همین منظور جهادگران در راستای کمک به محرومان در بخش های عمرانی و فرهنگی و... فعالیت می کنند.

 

۶

مسئول کمیته امداد شهرستان باغملک هم با اشاره به اینکه کمیته امداد از نهاد های حمایتی است و یکی از مهمترین موضوعات و مشکلات عمده مددجویان ما بحث تامین مسکن و تعمیر خانه های مددجویان است، عنوان کرد: قسمتی از اعتبارات کمیته امداد از نهاد هایی چون کمک های مردمی، موسسات خیریه، گروه های جهادی و سازمان ها هستند که به کمیته امداد کمک می کنند و می توانیم با هم افزایی باهم قسمتی از مشکلات مددجوها را برطرف کنیم.

موسی حاجی زاده بیان کرد: این افتخار را داریم با گروه های جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه باغملک کارهای خوبی در سطح شهرستان انجام داده ایم که شامل احداث ساختمان و یا تعمیر خانه های مددجویان، تهیه جهیزیه برای زوج های جوان، کمک های مومنانه بوده است 

و حالا قصد داریم با هم افزایی با بسیج سازندگی سپاه ناحیه باغملک و گروه های جهادی در ۵۰ نقطه شهرستان ساختمان های نیمه تمام یا نیاز به تعمیرات، ایزوگام، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه را تکمیل کرده و به این خانواده های محروم تحویل دهیم.

۱

 

۲