دوشنبه 1399/10/29 - 18:33 khozestan-admin

طرح سفره مهربانی با ۷ هزار اطعام فاطمی و ۳۰۰ کمک مومنانه در آبادان

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه آبادان از اجرای مرحله ای دیگر از رزمایش همدلی و کمک های مومنانه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) با توزیع بیش از ۷ هزار غذای گرم و ۳۰۰ کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ اولاد باغی عنوان کرد: از آغاز فرمان امام خامنه ای(مدظله العالی) در نیمه شعبان با مضمون رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در سراسر کشور و با هدف کمک به مستمندان و متضررین ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا،ناحیه آبادان بواسطه عملکرد چشمگیر گروه های جهادی پایگاه محور و ثبت شده در سامانه اطلس جهادی،توانستند به طرق مختلف این امر را در مناطق مختلف شهرستان اجرا نماید.

وی افزود: با عنایت به اینکه ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در پیش بود،بسیج سازندگی ناحیه که همه ماموریت های جهادی،محرومیت زدایی و... با محوریت این معاونت انجام می شود،بر این آمدند که امر رهبر خود و عمل خیرخواهانه را بصورت پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان انجام دهند و پس از آن به سراغ خیرین،نهادها و بالاخص قرارگاه کربلا رفته که با همت و کمک آنان وسایل اولیه و مایحتاج اولیه پخت غذا از قبیل برنج،روغن،رب گوجه،مرغ و... خریداری و تامین گردید و عنوان این ماموریت بزرگ را نظر به تقارن با ایام مذکور #اطعام_فاطمی گذاشته شود.

 

اولادباغی در نهایت خاطر نشان کرد: بر اساس شور و مشورت بعمل آمده،قرار بر این شد این عمل خداپسندانه را گروه های جهادی پایگاه محور و در محلات مختلف شهرستان از قبیل شهر اروندکنار،بخش مرکزی(حاشیه رود بهمنشیر)منیوحی و... انجام دهد.فلذا با رسیدن موعد مقرر(شهادت حضرت زهرا[س]) تمامی گروه ها دست به کار شده که با همت صورت گرفته تعداد بیش از 7000 پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان سازماندهی شده در بانک اطلاعاتی پایگاه ها توزیع گردید.

وی در پایان افزود: همچنین با همت جوانان جهادی به عنوان یک هدیه به نیابت از شهید حاج قاسم سلیمانی ۳۰۱ کمک مومنانه(شامل برنج، روغن و...) توسط گروه جهادی پایگاه محور شهید عبدالرضا ساری مسجد امیرالمومنین تهیه و بین نیازمندان منطقه اروند کنار توزیع شد.

۱

 

۲

 

۴۵