یکشنبه 1400/03/09 - 09:03
یکشنبه 1400/03/09 - 09:03 khozestan-admin

روشن شدن تنور اشتغال در رامشیر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رامشیر گفت: با هدف کمک به توسعه اشتغال روستا‌ها برای ۶ خانوار تنور گازی تهیه و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ سرهنگ منصوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رامشیر گفت: با توجه به محرومیت‌های روستا‌ها و شهر رامشیر، ۶ عدد تنور گازی به همراه وسایل جهت اشتغال ۶ خانواده از طریق بحث و فروش نان خانگی تامین می‌شود.

 

او در ادامه با اشاره به فروش نان برای آنها، بیان داشت: قیمت هر تنور یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان محاسبه شده است این تنور‌ها به خانواده‌های تعلق می‌گیرد که توانایی پخت نان و فروش نان را داشته باشند، ضمنا تبلیغات اولیه فروش نان نیز به صورت رایگان برای این خانواده‌ها انجام خواهد شد

 

منصوری از کلیه خیرین، عسکرزاده مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه و مسؤل بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه رامشیر، سروان احسانی نیا مسول بسیج سازندگی و بسیجی جلیل عساکره برای همکاری در این طرح تقدیر و تشکر کرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)