چهارشنبه 1400/06/17 - 09:26
قنبری
khozestan-admin

اتحاد جهادی برای تبدیل متروکه به بیمارستان مجهز 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان از بسیج شدن نیروهای جهادی در سطح شهرستان اهواز برای تعمیر و تجهیز بیمارستان شفا برای بیماران کرونایی اهواز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ سرهنگ زبیدی اظهار کرد: با شدت گرفتن وضعیت کرونا در سطح شهرستان و پر شدن ظرفیت بیمارستان ها با بررسی های صورت گرفته و جلسات تصمیم برآن شد با توان نیروهای جهادی بسیج سازندگی کار تعمیرات بیمارستان شفا اهواز که مدتی است متروکه و بلا استفاده مانده انجام گیرد.

وی بیان داشت: لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای ورود نیروهای جهادی و بسیجی به عرصه کمک به کادر درمان در طرح شهید سلیمانی این نیروهای جوان را فعال تر از قبل کرد تا با تعمیرات و تجهیز بیمارستان شفا در اهواز این بیمارستان را به مرکزی برای پذیرش بیماران کرونایی مبدل کنند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه نیروهای جهادی از ۷ صبح تا ۸ شب در این بیمارستان فعالیت دارند گفت: قریب به ۲۰ گروه جهادی از نواحی غرب و شرق بسیج سازندگی سپاه در اهواز ۵ روز است که کار خود را آغاز کرده اند.

 

 

سرهنگ زبیدی با بیان اینکه روزانه در حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نیروی جهادی مشغول به فعالیت هستند گفت: نیروهای بسیجی و جهادی بسیج سازندگی در نواحی غرب و شرق اهواز کار رنگ آمیزی، تعمیرات، گچ کاری و... بیمارستان را انجام می دهند و پس از آن تجهیز وسایل و لوازم مورد نیاز برای بیمارستان انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: تلاش ما این است تا با نیت خیر این جوانان، حس نوع دوستی و خدمت به هم نوع برای رضای خداوند ان شالله تا روزهای آینده کار تعمیرات به پایان رسیده و بیمارستان شفا اهواز از حالت متروکه خارج شده و تبدیل به یک بیمارستان با تجهیزات کامل برای کمک به هم شهری های عزیزمان به ویژه بیماران کرونایی باشد.

 

شایان ذکر است بیمارستان شفا در جنوب شرقی شهرستان اهواز با مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰۰ متر مربع و سطح زیر بنای ۴۰۰۰متر مربع در منطقه شهر دانشگاهی اهواز واقع شده‌است. این بیمارستان یکی از مراکز درمانی و آموزشی تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز از سال ۱۳۶۸ تحت عنوان مرکز مبارزه با سرطان عملاً مناسبت درمانی خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است که این بیمارستان در سال ۱۳۵۸ با ۱۰۰ تخت مصوب احداث شد.

۱

 

۲

 

۳

 

۴

 

۶

 

۷

 

۸

 

۹

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)