فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان:
شناسه خبر :۱۳۶۷

پایگاه‌های مقاومت بسیج در زلزله کرمانشاه سنگ تمام گذاشتند/تبدیل چادر به کانکس اولویت کمک به مناطق زلزله‌زده است

بسیج در هنگام وقوع زلزله با جمع‌آوری امکانات از مردم و انتقال به مناطق زلزله‌زده مانند ۸ سال دفاع مقدس به‌درستی انجام‌وظیفه کردند.
نسخه مناسب چاپ

سردار حسن شاهوار پور  اظهار کرد: مردم استان خوزستان از تمام شهرها و روستاها نهایت ایثارگر و پشتیبانی از مردم زلزله‌زده غرب کشور را انجام دادند.

وی گفت: در موضوع امداد، تغذیه، پوشاک، چادر، پتو و امکانات اولیه بعد از حادثه مردم ما سنگ تمام گذاشتند، پایگاه‌های بسیج در هنگام وقوع زلزله با جمع‌آوری امکانات از مردم و انتقال به مناطق زلزله‌زده مانند ۸ سال دفاع مقدس به‌درستی انجام‌وظیفه کردند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان افزود: با توجه به حجم سنگین خرابی‌ها و تخریب بیش از ۱۱ هزار خانه، اسکان موقت و تبدیل چادر به کانکس به‌عنوان یک اولویت در کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده به شمار می‌آید که هم‌وطنان نیز باید به آن توجه داشته باشند.

وی بابیان اینکه سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان عهده‌دار بازسازی ۱۲ روستای زلزله‌زده کرمانشاه شده است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم مشکلات مردم این روستاها را مرتفع کنیم، گروه‌های جهادی ما در مناطق زلزله‌زده مستقر و در حوزه‌های مختلف همچون عمران، تغذیه، بهداشت و درمان مشغول فعالیت هستند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها