شناسه خبر :۲۱۵۰

دولت به طور جدی جوانان را به کارآفرینی تشویق کند

احسان حاجی جمهوری گفت: دولت به طور جدی جوانان را به کارآفرینی تشویق کنددولت از طریق اعمال خط مشی در وزارتخانه ها و موسسات می تواند موجب شکوفایی کارآفرینی شود.
نسخه مناسب چاپ

احسان حاجی جمهوری یکی از کارآفرینان بسیجی : کارآفرینی موجب بهره مندی مردم و کشورمان می شود. از اینرو قبل از اینکه مردم بتوانند کاری را شروع کنند باید دارای سرمایه، تکنولوژی تسهیلات لازم برای تولید کالا و نیروی کار مناسب باشند.

وی با بیان اینکه آگاهی از نیازهای کارآفرینان و مشاغلی که نیاز به حمایت دارند توسط مسوولان ضروری است افزود:  دولت به طور جدی جوانان را به کارآفرینی تشویق کند  از اینرو بهترین موقعیت را برای تعیین سیاست و طراحی برنامه ها با هدف تشویق و کارآفرینی مدنظر قرار بگیرد.

وی در ادامه بیان داشت: دولت از طریق اعمال خط مشی در وزارتخانه ها و موسسات می تواند موجب شکوفایی کارآفرینی شود.

حاجی جمهوری خاطرنشان کرد: باید دولتمردان کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای کوچک و متوسط را به عنوان موتور محرکه  اقتصادی و اجتماعی در نظر بگیرند که نقش اساسی در فرایند توسعه اقتصادی دارد.

این کارآفرین بسیجی در پایان افزود: بنگاه های کوچک و متوسط در  رشد اقتصادی کشورمان نادیده گرفته شده است. این در حالی است که برای پیشروبودن در این امر ضروری است که کشورمان اقدام به سیساتگذاری و برنامه ریزی های بلندمدت داشته باشد و مشوق ها و شرایطی را به وجود آورند تا از پتانسیل سازنده کسب و کارهای کوچک و متوسط برای رسیدن به رشدی پایدار استفاده کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها