۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۵
بیش از ۱۷ هزار و ۷۰۰ نیروی جهادی بسیج در قالب ۷۲۲ گروه، کار خدمت‌رسانی را به سیل زدگان استان خوزستان انجام دادند
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۹
معاون هماهنگ کننده سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان خبر داد؛
معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان از تخلیه کامل آب ناشی از سیل اخیر در منطقه عین دو اهواز خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۸
اسم جهاد که بیاید آدمی یاد پیکار و جنگ می‌افتد امروز نیز این ذهنیت همچنان ادامه دارد اما رویکردی متفاوت به خود گرفته است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، اسم جهاد که بیاید آدمی یاد پیکار و جنگ می‌افتد امروز نیز این ذهنیت همچنان ادامه دارد اما رویکردی متفاوت به خود گرفته مدتی است که برخی از خوبان روزگار فارغ از شغل، جنسیت و سنشان به پیکار با محرومیت می‌پردازند و در این راه برای سرکوب کردن نفس اماره خویش نیز می‌جنگند.
۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۳
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «ما وارد ماه شعبان شدیم؛ ماه عبادت، ماه توسّل، ماه مناجات؛ وَ اسمَع دُعائی اِذا دَعَوتُک، وَ اسمَع نِدائی اِذا نادَیتُک؛ فصل مناجات با خدای متعال، فصل مرتبط کردن این دلهای پاکْ با معدن عظمت، با معدن نور؛ این را قدر باید دانست. این مناجات شعبانیّه یک تحفه‌ای است که در اختیار ما قرار داده شده است. خب ما دعا خیلی داریم، همه‌ی این دعاها هم پر از مضامین عالی است، امّا بعضی یک برجستگی خاصّی دارند... ماه شعبان یک چنین ماهی است؛ دلهای پاک، دلهای نورانی، دلهای جوان، از این موقعیّت بهره بگیرند، استفاده کنند، رابطه‌تان را با خدا قوی کنید.» ۱۳۹۲/۳/۲۲
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۷
فضیلتی بسیار خواندنی از امیرالمومنین علیه السلام در متن خبر آمده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۱
خشکسالی، عملیات‌های عمرانی، ساخت سد و … همه و همه در کنار عوامل خارجی دست به دست هم دادند تا فاجعه‌ای زیست‌محیطی در خوزستان شروع شود.

تازه ها