۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶
آقاي حيدر حيدري ساکن روستاي چيري از توابع شهرستان هنديجان است. وي پس از مهاجرت از شهر به روستاي زادگاهش در کنار کار کشاورزي با راه‌اندازي کارگاه توليد حلوا ارده موفق به اشتغال‌زايي براي تعدادي از اهالي روستا شده است و در حال حاضر وي يکي از توليدکنندگان موفق در زمينه توليد حلوا ارده در استان است.
۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۰
از جمله گياهان دارويي با ارزش دنيا است که در فضاي باز و در برخي مناطق ديگر کشور در گلخانه کاشت مي‌شود. صبر زرد يا آلوئه ورا با اقليم جنوبي کشور ايران سازگار است و به خوبي در استان‌هاي جنوبي که داراي منابع آبي کمي هستند قابل پرورش است اين گياه بومي مناطق گرم و خشک است که در استان‌هاي جنوبي کشور ايران رشد مي‌کند. اين گياه ظاهر بوته‌اي انبوه، پايا، هميشه سبز، شاداب و پر طراوت و ارتفاع حدود ۶۰ سانتي متر دارد.امروزه علاوه بر ژل، محصول‌هاي مختلف اين گياه به شکل قرص، کپسول، صابون، شامپو، کرم، پماد، ژل، نوشابه‌هاي خوراکي و کمپوت توليد مي‌شوند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱
گپ و گفت با حجت‌الاسلام و المسلمين علي بياد توليد کننده عرقيجات گياهي
وي طلبه علوم ديني حوزه علميه است که در کنار فعاليت‌هاي فرهنگي ازجمله مداحي اهل‌بيت (س) مشغول به انجام طب سنتي و توليد و فروش گياهان دارويي مي‌باشد. وي بيش از ۳ سال است که در منزل با ايجاد کارگاه کوچکي توانسته کمک خوبي به ‌سلامت جامعه و مشتريان خود نمايد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۲۳
هجوم ریزگرد های شور، چند سالی است که با فرا رسیدن فصل زمستان زندگی را در شهرهای جنوبی کشور بویژه اهواز و شهرهای استان خوزستان مختل کرده است. این پدیده شوم سال گذشته به یک بحران بی سابقه در اهواز تبدیل شد و ریزگردها برای قریب به یک هفته این کلان شهر مهم را فلج کردند. ریزگردها برای اولین بار نشان دادند که اگر بخواهند می توانند همه تاسیسات زیربنایی شهرها را از کار بیاندازند و مردم را از آب، برق و گاز محروم کنند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۹
سری به بازار ادویه و بسته بندی آن زدیم و در این میان با آقای یاسین مینایی به گفتگو پرداختیم :
طلایه داران اقتصاد مقاومتی خوزستان
۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۵
طلایه داران
همایش بزرگ طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین محترم استانی در تاریخ ۲۹ آبان ماه بمناسبت نخستین روز از هفته بسیج برگزار شد.