۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۰
از جمله گياهان دارويي با ارزش دنيا است که در فضاي باز و در برخي مناطق ديگر کشور در گلخانه کاشت مي‌شود. صبر زرد يا آلوئه ورا با اقليم جنوبي کشور ايران سازگار است و به خوبي در استان‌هاي جنوبي که داراي منابع آبي کمي هستند قابل پرورش است اين گياه بومي مناطق گرم و خشک است که در استان‌هاي جنوبي کشور ايران رشد مي‌کند. اين گياه ظاهر بوته‌اي انبوه، پايا، هميشه سبز، شاداب و پر طراوت و ارتفاع حدود ۶۰ سانتي متر دارد.امروزه علاوه بر ژل، محصول‌هاي مختلف اين گياه به شکل قرص، کپسول، صابون، شامپو، کرم، پماد، ژل، نوشابه‌هاي خوراکي و کمپوت توليد مي‌شوند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۸:۴۰
سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج )خوزستان با حضور در شهرستان کارون چندین پروژه را افتتاح و کلنگ زنی کرد و با اشاره به وظیفه سپاه برای خدمت رسانی به مردم گفت:یکی از پروژه های بسیار مهم ساخت یک درمانگاه مجهز با زیر بنای ۱۳۴۰ متر مربع است که با کمک مدیرعامل شرکت فولاد و اقداماتی که بسیج سازندگی انجام می دهد این درمانگاه ساخته می شود.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۸:۰۰
سرهنگ بهرام ممبینی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان:
هدف کلی این طرح ، تشکیل نهادهای مردم یار و مردم‌دار در راستای حل مشکلات اجتماعی ، فرهنگی ، معیشتی و اشتغال‌زایی در جامعه و توان‌افزایی برای مدیریت پیشرفت و آبادانی و ایجاد اشتغال پایدار با رویکرد اقتصاد مقاومتی از طریق تشکیل صندوق‌های قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی و مردم یاری روستایی و محله شهری است .
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱
گپ و گفت با حجت‌الاسلام و المسلمين علي بياد توليد کننده عرقيجات گياهي
وي طلبه علوم ديني حوزه علميه است که در کنار فعاليت‌هاي فرهنگي ازجمله مداحي اهل‌بيت (س) مشغول به انجام طب سنتي و توليد و فروش گياهان دارويي مي‌باشد. وي بيش از ۳ سال است که در منزل با ايجاد کارگاه کوچکي توانسته کمک خوبي به ‌سلامت جامعه و مشتريان خود نمايد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۵
مسئول کارگاه مردمی ساخت کانکس در اهواز برای اسکان زلزله‌ زدگان غرب کشور گفت: قرارگاه جهادی شهید فرجوانی اهواز برای زلزله زدگان غرب کشور ۳۰ کانکس را در دست ساخت دارد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۰
اعزام پزشکان به مناطق محروم بکانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۰
فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان:
یکی از کارهای کم نظیر استان خوزستان در کمک‌رسانی به مردم، انتقال موکب‌های اربعین به مناطق زلزله‌زده است که حداقل برپایی ۳ موکب بزرگ با ۲۰۰ نفر خدمه به انجام رسید و روزانه ۹هزار غذای گرم را پخت و بین مردم توزیع کردند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۴
این کارگاه از طرف مسجد فاطمیه کوی کیانپارس اهواز و مساجد دیگر این منطقه و منطقه کیان‌آباد همچون مهدی منتظر، امام علی، محمدی و ... در هفته گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۱
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان:
۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۴
افتتاح پروژه های محرومیت زدایی
افتتاح بیش از ۱۰۳ پروژه محرومیت زدایی در استان خوزستان بمناسبت هفته مبارک بسیج سال ۱۳۹۶
طلایه داران اقتصاد مقاومتی خوزستان
۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۵
طلایه داران
همایش بزرگ طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین محترم استانی در تاریخ ۲۹ آبان ماه بمناسبت نخستین روز از هفته بسیج برگزار شد.