جمعه 1400/02/03 - 11:38 khozestan-admin

مانع زدایی تولیدکنندگان، هدفی برای نیروهای جهادی سپاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ سرگرد طرفی، فرمانده سپاه دشت آزادگان در بازدید از تولید کنندگان از اقدامی جهادی در راستای برطرف کردن موانع سد راه آن ها گفت و افزود:  در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال که عنوان مانع زدایی و پشتیبانی ها است در راه عمل به این فریضه  کوشش و تلاش می کنیم در راه محرومیت زدایی استمراروپایداری میکنیم تا مانع ها را از بین ببریم تا پشتیبانی ها رازیادکنیم و تولید کنندگان در دشت آزادگان بتوانند بدون هیچ مانع و مشکلی کار خود را ادامه دهند.

روز جمعه با حضور فرماندهی سپاه دشت آزادگان، سرگرد طرفی و معاون فرمانداری مهندس عوده زاده، تسهیلگر بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مهندس رافعی ، معاونت بسیج سازندگی و فرمانده حوزه بسیج عشایری اقای غابشی سعید در بین مجمع دامداران شهرک جلیزی جهت تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و بررسی مشکلات دامداران که در این نشست به رفع مشکل توسعه و تقویت شبکه آبرسانی و برق و همچنین پیگیری افزایش سهمیه علوفه دام و... صورت گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)