یکشنبه 1400/05/03 - 12:49 khozestan-admin

گزارش تصویری جهاد آبرسانی در رامشیر+فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامشیر با اشاره به کم آبی پیش آمده برای روستاهای شهرستان رامشیر از همکاری اداره آبفا شهرستان و بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج)  برای آبرسانی به مردم گفت و اضافه کرد: تنش آبی مشکلات زیادی را برای مردم روستاهای رامشیر به وجود آورده که با هماهنگی سپاه ولیعصر، سپاه ناحیه رامشیر، آبفا شهرستان  ۳ تانکر ۱۶ هزار لیتری را هماهنگ کردیم تا روزانه کار آبرسانی به روستاها را انجام دهند که دو تانکر دیگر نیز اضافه شد.

سرهنگ منصوری اضافه کرد: این تانکر ها به صورت روزانه مخازن آب ۲۳ روستای شهرستان رامشیر را توسط گروه های جهادی بسیج سازندگی پر می کنند تا مردم کمبود آب نداشته باشند، امیدواریم با این خدمت که انجام می شود مشکلات روستاییان شهرستان رامشیر کمتر شود.

وی ادامه داد: پیگیر حل موضوع کم آبی به صورت زیربنایی هستیم تا مشکلات به صورت ریشه ای حل شوند و مردم روستاها در آرامش و بدون دغدغه آب باشند.

اهالی روستاهای رامشیر نیز از اقدام موثر نیروهای سپاه، بسیج و آبفا تشکر کردند. 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)