جمعه 1399/08/30 - 23:17

هفته بسیج گرامی باد

بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) هفته بسیج را به همه جهادگران، مردم و بسیجیان تبریک عرض می نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛
بسیج متعلق به یک روز یا یک هفته نیست بلکه این فرهنگ ارزشمند در تمام ایام باید در جای جای میهن اسلامی مان و در تمام سطوح توسعه یابد. دشمنان قسم خورده انقلاب که بیش از ۴ دهه با تمام قوا به میدان مبارزه با این نظام آمده اند همواره در مقابل ایستادگی و پایمردی ملت بزرگ شریف ایران سرخم کرده و در ادامه نیز آرزوی شکست مردم قهرمان ایران را به گور خواهند برد چرا که ملت ایران یکپارچه بسیجی است.

روحیه خودباوری و فرهنگ بسیجی در تمامی سطوح بیش از گذشته توسعه یافته است. بسیجیان که در طول هشت سال دفاع مقدس در صف اول مبارزه با جبهه کفر بودند در سال های پس از آن تا به امروز همواره در صف جهاد و مبارزه هستند. 

از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا، نیروهای تلاشگر و فداکار بسیج در کنار دیگر اقشار برای مقابله با این بیماری به صورت داوطلبانه به خدمت رسانی پرداختند که ضدعفونی معابر،خیابان ها و اماکن عمومی، تولید و توزیع ماسک و الکل و برگزاری رزمایش مومنانه برای کمک به اقشار کم درآمد و نیازمند و آسیب دیده ناشی از کرونا گوشه ای از خدمات خالصانه بسیجیان بود.

 بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان هفته بسیج را به مردم عزیز کشورمان و بسیجیان همیشه حاضر در صحنه تبریک عرض می نماید.

۱

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.