دوشنبه 1401/10/19 - 19:02
قنبری
استان خوزستان
با همت جهادی؛

توانمند سازی بانوان رامهرمزی با برگزاری دوره های اشتغال

بسیج سازندگی ناحیه رامهرمز جهت توانمندسازی علاقه مندان به مشاغل خانگی و کارآفرینی با همکاری اداره جهادکشاورزی شهرستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان در بسیج نمودند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛

 مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رامهرمزعنوان داشت: این دوره ی آموزشی  با حضور مربی آموزش محصولات زراعی و باغی به تعداد ۸۰ نفر داوطلب خواهر در رشته های فرآوری سبزیجات و بسته بندی استاندارد به مدت یک روز کاری برگزار شد. 

اسکندری  هدف از برگزاری این دوره را توانمندسازی بانوان بسیجی در رشته های مشاغل خانگی و ایجاد اشتغال زایی در شهرستان بیان کرد و گفت:  با توجه به ظرفیت خیلی خوبی که در شهرستان رامهرمز وجود دارد و با وجود کشاورزی پر رونق آن به ویژه در زمینه سبزیجات ؛ باید این فرصت را غنیمت شمرد و به درستی از آن استفاده کرد.

 وی ادامه داد:  با هماهنگی و همکاری سپاه و اداره جهادکشاورزی و ثبت نام علاقه مندان رشته های مذکور، دوره ی آموزشی ویژه ای برگزار گردیدکه ان شاءالله پس از توانمندسازی و صدور مدرک پایان دوره رسمی برای داوطلبان، تسهیلات متناسب و کم بهره داده خواهدشد تا در آینده شاهد بیکاری در شهرستان نباشیم.

 

۱

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.