چهارشنبه 1401/10/28 - 13:54
قنبری
استان خوزستان
سردار شاهوار پور عنوان کرد: 

برگزاری افتتاحیه مسابقات فوتسال بسیج کشور به میزبانی خوزستان

فرمانده سپاه ولی عصر (عج ) خوزستان از برگزاری افتتاحیه مسابقات فوتسال بسیج کشور به میزبانی خوزستان با شرکت ۲۵ استانی تیم فوتسال به مدت ۳ روز خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه  ولی عصر (عج) در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه مسابقات فوتسال بسیج کشور با عنوان جام شهید سلیمانی به میزبانی خوزستان اظهار کرد: به مناسبت سالگرد شهادت سلیمانی مسابقات فوتسال کشوری به میزبانی استان خوزستان در حال برگزاری است که ۲۵ تیم فوتسال از استان ها اعزام شده است و به مدت ۳رو‌ز متوالی این مسابقات ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه ورزش همان طور که بدن را تربیت و سالم می کند، سلامت عقل را هم به دنبال دارد، افزود: یکی از موضوعات بسیار مهم ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان عزیز بسیجی است که این رویکرد هم در بحث آمادگی های بسیج برای حضور در صحنه ها و همچنین ایجاد نشاط و شادابی موثر است.

 

فرمانده سپاه  ولی عصر (عج) گفت: اراده جمهوری اسلامی ایران، گسترش و پیشرفت ورزش است؛ چراکه این امر سلامت جسمی و نشاط و شادابی روحی جامعه را به دنبال دارد و چنین جامعه ای قادر خواهد بود، در همه زمینه ها پیشرفت کند

 

سردار شاهوارپور بیان کرد: مجموعه نفت و تربیت بدنی سپاه و همکاران تمام تلاش خود را انجام دادند تا فضا برای یک مسابقات در سطح کشوری آماد باشد، امیدواریم مثل همیشه استان خوزستان، میزبان بسیار خوبی برای مهمانان کشوری باشد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.