پنجشنبه 1401/12/11 - 09:07
با حضور سردار سلامی صورت گرفت؛

بهره برداری از سه طرح جهادی در شهرستان حمیدیه

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سه طرح درمانی و آموزشی در شهرستان حمیدیه به بهره برداری رسید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ در مراسم افتتاح این طرح ها ،سردار سرلشکر سلامی گفت : سرزمین خوزستان با خون شهیدان عجین شده است .

 

 

وی افزود : حمایت ها و کمک هایی که به امر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی به مردم به ویژه مناطق مرزی و محروم کشورمان انجام می دهیم ، ساخت درمانگاه و دو مدرسه که در جوار آن احداث شده است نمونه ایی از اقدامات سپاه و گروه های جهادی است .

 

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در مراسم افتتاح این مرکز بهداشتی و آموزشی در شهرستان حمیدیه گفت: سپاه پاسداران همواره در پی رفع مشکلات مردم است و این رویکرد دائمی آن است.

 

 

او افزود: تمامی افرادی که در ساخت و ساز این سازه‌ها نقش داشتند ثواب جاریه‌ای برای خود و خانواده‌شان فراهم کرده‌اند.

 

سردار شاهوار پور ادامه داد که همچنان نیز سپاه در خدمت مردم حمیدیه است و تا زمانی که نیاز به خدمات باشد، حضور دارد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان همچنین با اشاره به حضور سردار سلامی در این منطقه یادآور شد که این مسئله به گفته وی از «صدقه سری» رهبر انقلاب است که «امر می‌فرمایند و پاسداران همگی پای کار حاضر می‌شوند.»

 

 

این فرمانده ارشد نظامی در پایان گفت که البته آبرسانی های مختلفی نیز در این مناطق صورت گرفت و تلاش های زیادی برای رفع مشکلات مردم صورت گرفت که به لحاظ ارزش مادی «هیچ» است.

 

با بهره برداری از درمانگاه حضرت محمد رسول الله که در روستای آلبوعید نبی ساخته شده است ، ساکنان 21 روستای شهرستان حمیدیه از خدمات درمانی بهره مند می شوند .

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.