پنجشنبه 1401/12/25 - 12:01
خوزستان
سارا قنبری
در اردوی جهادگران؛

بالا رفتن دیوار خانه نیازمند با همت جهادی در آبادان

فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از ساخت دیوار خانه برای یک خانواده نیازمند توسط گروه جهادی شهید شریف قنوتی زير مجموعه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی مرکز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی خوزستان: حسین دشتی بیان نمود؛ گروه جهادی شهید شریف قنوتی همیشه و همواره در صدد آن بوده است که دستگیر نیازمندان و حامی ایتام باشد و باکمک ازخیرین توانسته گام های بلندی را بردارد و با اقدام و فعالیتهای خود در منطقه آثار و جلوه خوبی را از خود بجا بگذارد و شعار #خدمت_بی _منت را به خوبی اجرا کرده است و با استمرار فعالیتهای جهادی خود در جهت رفع محرومیت،بسیج را بدون داشتن هیچ چشم داشتی از کسی در صحنه حاظر است،فلذا در همین راستا با شناسایی این خانواده نیازمند با خریداری سیمان ماسه و بلوک پیش قدم در ساخت این دیوار خانه شدند تا مشکل این خانواده از لحاظ سکونت در این منزل برطرف شود.

 

فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار در ادامه سخنان خود اضافه کرد؛ یکی از هدف های گروه های جهادی ریشه کنی فقر و محرومیت در جامعه است که این گروه جهادی به درستی و باشناخت و شناسایی مکان ها و مناطق محروم شهر این وسیله را فراهم کرده است که گروه جهادی شهید شریف قنوتی هرجا احساس کند که کسی نیاز به کمک داشته باشد با جون و دل به یاری آنها می رود و آنها را از گرفتاری و مشکلی که برای آنها پیش آمده است سعی میکند که آنها را از آن مشکل رهایی دهد.

 

وی در نهایت؛از تلاش های شبانه روزی بسیج سازندگی و محرومیت زدایی مرکز و گروه جهادی شهید شریف قنوتی که از اول سال تاکنون در جهت رفع نیازهای مردم محروم و مستضعف جامعه گام برداشتند تقدیر و تشکر کرد.

 

۱

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.