چهارشنبه 1402/03/17 - 18:44
جهاد ادامه دارد

قرارگاه جهادی مسکن با هدف شتاب در نهضت ملی مسکن در استان تشکیل شد

معاون عمرانی استاندار خوزستان از تشکیل قرارگاه جهادی مسکن با بهره گیری از روحیه جهادی و پتانسیل گروه‌های جهادی در ساخت و ساز و بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان، محمد خانچی با اشاره به اهداف تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در خوزستان بیان کرد: قرارگاه جهادی مسکن با هدف بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر و تولید مسکن در بافت‌های فرسوده شهری و نهضت ملی مسکن با روحیه و کار جهادی در استان تشکیل شد.

 

خانچی به نقش گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در شتاب دهی در بازسازی و تولید مسکن اشاره کرد و گفت: در سایر نقاط استان خوزستان شاهد ساخت و ساز مسکن محرومان توسط گروه‌های جهادی هستیم که می‌توان از پتانسیل گروه‌های جهادی در ساخت و ساز و بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر در استان استفاده کرد.

وی افزود: مدیریت هماهنگ و مانع‌زدایی از همه فرآیندها، کاهش زمان و حذف فرآیند‌های موازی و زائد برای صدور مجوز‌های لازم برای تولید مسکن، در اولویت قرار دادن و به‌کارگیری همه ابزار‌های مورد نیاز برای سرعت بخشی به نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، شناسایی همه ظرفیت‌های تولید مسکن و تلاش برای فعال‌سازی آن‌ها با روحیه جهادی و بدون پیچ و خم اداری از برنامه‌های قرارگاه مذکور است.

 

معاون عمرانی استاندار خوزستان عنوان کرد: برای شتاب دهی به طرح نهضت ملی مسکن در استان باید نگاه‌ها را از پروسه‌های اداری خارج کرد و با نگاه جهادی و شتاب دهی به حرکت تولید مسکن پرداخت.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.